Letci přistáli na vrcholu FFL, ACS vs Wistron = tradiční přestřelka

Zápas ACS s Fištrónem je téměř zárukou fotbalové přestřelky. Obrany mají tradičně v tomto duelu volnější režim a síť se vlní častěji než v jakémkoliv jiném zápase. A to na obou stranách hřiště.

Sestava partičky z ACS se rodila těžko, ale nakonec se na hřišti sešlo 8 (po zuby ozbrojených) statečných + gólman (antimilitarista). Zelení Wistron-pistolníci se sešli v podobném počtu.

Jako první nevydržel napětí klidu před bitvou Mike alias Chris (minimálně ty účesy sedí), vytáhl svůj pomyslný revolver a nekompromisně vystřelil. 1:0. Skóre srovnal kdo jiný než Kovanič alias Calvera. 1:1. Následuje penalta na kterou se postavil sám postižený. Ota alias Šaman s klidem sobě vlastním vyslechne všechny věty banditů o tom, že nemá šanci. Zvedne ruku na znamení, že se bude střílet a magickou střelou mezi nohy 😉 zvyšuje stav přestřelky na 2:1. Po té co vrchní pistolník Willko projde celé hřiště a chladnokrevně „zabíjí“ na 3:1 je všem jasné, že odveta Calverovy bandy nemůže trvat dlouho. Po dvou přesných zasazích obou hlavních banditů (Žák+Kovanič) je stav mrtvých na obou stranách stejný. 3:3. Všichni pistolníci však tuší, že poslední výstřel teprve přijde.

Nebyl to Vinnetou, ale opět šéf-pistolník William, který po samostatné akci zasadil rozhodující ránu. Na konečných 5:3 zasunul po krásné kombinaci do prázdné branky Jožo.

Pistolníci z ACS tak byli dnes šťastnějším týmem, ubránili „mexičany“ a v uších jim mohla znít legendární hudba Elmera Bernsteina z filmu o podobné přestřelce….

 

Honeywellští piloti zvládli poslední manévr a v utkání se nenechali šika-novat od Schueca a podle instrukcí pilotní věže hladce přistáli na vrcholu FFL. 3:0. Vzhledem k vyrovnaným výkonům v průběhu celé ligy si pohár pro Mistra FFL zasloužili. V posledním kole tak už můžou všichni technici, stevardi a letušky pomoci vrchnímu veliteli vzdušných sil, Tomáši Langerovi k dosažení individuálních cen, na které má zaděláno.

 

 

V posledním kole se tak odehraje dramatická bitva o sestup. Poslední 4 týmy mají shodně 12 bodů! ..v horních patrech tabulky je jasno.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *