ACS – Wistron 3:4 aneb ofenzíva na všech frontách

Zápas Fištrónů s partičkou ACS byl opravdu reklamou na ofenzivní fotbal. Síť se rozvlnila celkem 7-krát, což je ve srovnání s běžným zápasem ef ef el nadstandard. Hráči Wistronu mají body v tabulce, ale dobrý pocit z atraktivního zápasu byl na obou stranách a tak to má bejt… ACS-ko sice vyšlo bodově naprázdno, ale třikrát zvednuté ruce nad hlavou také stály za úsilí.

Průběh přestřelky: 1. minuta a Mike Tlach, který nastoupil poprvé na hrotu dáva po dlouhém výkopu druhého Michala – Van der Kalába na 1:0. Pikantností gólu při prvním doteku s míčem je fakt, že Mika přesvedčil nastoupit Wiliam cca hodinu před zápasem.

O několik minut později prochází agilní utočník v zeleném přes 2 obránce a střelou k tyči vyrovnává.

Následuje další „Majklův“ okamžik. Jeho nahrávka na hranici velkého vápna končí střelou v pravém horním rohu branky. 2:1.

Srovnáno na 2:2, po tvrdé střele  z dálky trefuje míč pravý horní roh branky i na opačné straně hřiště. Van der nic nevidí….

Velkou dávku fištrónu předvádí autor rohového kopu. Po gólu přímo z rohu jde Wistron poprvé do vedení.

Následuje krásný pas Willka přímo na zelenou kopačku rozběhnutého Johana. Jožo vyjímečne nevolí přihrávku, ale svoje sólo chladnokrevně zakončuje střelou po zemi. 3:3. Fanynky mohou vidět jen dres převlečený přes jeho hlavu a začíná se „od nuly“.

Zápas rozhoduje zdánlivě nevinně ztracený míč u postranní čáry, rychlá nahrávka do vápna a přesná střela osamoceného střelce Wistronu. Stav 4:3 nemění ani záverečný tlak hráčů v bílých dresech.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.