Kolo plné překvapení

Druhý poločas soutěže začal překvapením. Jeden z favoritů soutěže (PS Brno) „jen“ remizoval s Turbem. Turbo vyrovnalo 2s před koncem zápasu, když přetavilo obrovský tlak v posledních 3 minutách. PS doplatilo na neproměňování breakových situací.

Solvina zdolala Telefonisty. První gól byl po „klasické“ penaltě po faulu na Baďuru a druhý po hrubce Aldy Winklera přidal Lukáš Říha. ATandT neproměnilo penaltu.

Ve čtvrteční dohrávce jsme viděli první letošní prohru Fermatu. Fermat hrál důrazně, ale něco tomu chybělo. První gól Karla Zichy byl výsledkem dobrého napadení obránce a nekompromisní střely. Jedno z mála přečíslení lídra znamenalo vyrovnání. A v druhé půlce mohl Fermat rozhodnout penaltou, ale „šaman“ Ota skočil na správnou stranu a jeho rukavice vytěsnila míč na roh. Rozhodující gól dál „bývalý“ střelec Jarda Tesař. Hráčem zápasu byl však vyhlášen gólman ACS – Ota.

Perličkou je, že dnes v šatně netekla voda, takže se během hry méně pilo a kdo to šel zapít až po zápase, tak..   ..prostě smrděl :-).   Překvapivé výsledky však voní, mohou zdramatizovat boj o titul a to je dobře.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *