Jsme v poločase

Horizontal image of soccer ball being kicked by footballer

Horizontal image of soccer ball being kicked by footballer

Firemní liga malé kopané dorazila do své poloviny a tak je čas na krátké hodnocení, zotavení drobných šrámů a tvorby plánů pro druhou fázi bojů o pohár FFL.

Po odstoupení Schucka bylo favoritem soutěže PS Brno, které je momentálně na druhé příčce se ztrátou 3 bodů na vedoucí Fermat. Fermat je nejen vedoucím týmem, ale i překvapením soutěže. Firma, která se  zabývá i nákupem a prodejem použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů to letos nepodcenila a postavila tým, který zatím neprohrál (jedna remíza) a nastřílel nejvíc branek (15 = 2,5/zápas). PS na druhém místě ztrácí 3 body a má zase nejlepší defenzívu (3 branky = 0,5 obdržených/utkání). O další tři body dále je ACS a o další tři Solvina. Páté Turbo ztrácí bod na Solvinu a peloton uzavírají čtyřbodoví AT&T a Aero.

Podle sázkových kanceláří si to o titul rozdá Fermat a PS Brno. Fermaťáci mají sice náskok 3 bodů, ale na straně PS je zase větší zkušenost z minulých ročníků. Hodně napoví vzájemný souboj, který je na programu již ve čtvrtek 28.07.

Reálně šance na titul má ještě ACS a Solvina, ale to by museli zahrát druhou část soutěže nad svůj běžný standard. Ostatní jsou ve hře spíše teoreticky.

Ale jak to bude v praxi uvidíme až na hřišti od 20.července do 1.září. Nezapomeňte sledovat a hlavně hrát naši Firemní ligu :-).

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.