13.kolo

NetSuite vs TE Brno – 0:1. Mírně aktivnější TE nasměroval k výhře Dan Šťastný, který přeloboval brankáře NetSuite po zpětném přiklepnutí Amjada Abu Bakera. NetSuitu chyběl citelně mistr asistencí Tom Rozehnal.

ACS PARTA vs 1.FC Solvina – 1:0, Gdovec (Coufalík)

Opět o malinko lepší ACS zajistil vítězství Wilko, který využil mokého terénu a míče a šťastně prostřelil brankáře Solviny z hranice pokutového území.

PS Brno vs HWL – Aero – 4:2

Cihlář (Přichystal), Cihlář (Hlavinka), Vencl (Cihlář), Vencl (Cihlář) – Mahdal (Mravec), Mravec (Soudek)

Zdeněk Cihlář byl při svém druhém startu u všeho – první dva góly dal sám a na druhé dva přihrál Ondrovi Vencovi…zvláště druhá jejich spolupráce byla lahůdka pro oko nezaujatého fanouška, kdy vedoucí muž kanadského bodování odstěhoval pavoučky z levého vinklu Aera. Ještě před touto akcí však Aero během minuty zdramatizovalo  zápas – z 0:3 snížilo během 2 minut na 2:3…to však trvalo jen minutu. Porážce Aera nezabránil ani Tom Langer, který se po dlouhé době urval z povinností a posílil obměnený tým letců.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.