Krize ACS pokračuje / Bučko dal dva góly, ale na výhru nestačily

gaucho-daggerV zápase o poslední místo se utkala poslední ACS Parta s předposledním NetSuite. Prvních dvacet minut patřilo ACS, ale několik dobrých šancí gólem neskončilo i zásluhou výborného brankáře nováčka soutěže. V závěru první půle se ujala hned druhá střela NetSuite, Maška trefil horní roh brány a NetSuite vedlo 1:0. V druhé půlce se vytratila převaha ACS, které se snažilo, ale naráželo na zformovanou obranu. Bitto po samostatné akci zajistil 3 body pro NetSuite a výměnu brankáře ACS.

V druhém zápase – v jednom z honeywellských derby, porazilo Aerospace Solvinu 3:2. Bojovné utkání z obou stran okořenil dvěma góly kapitán Gaucho, ale na tým dirigovaný Tomášem Langrem to nestačilo. Aero si tak upevnilo druhou příčku a Solvinu čeká ještě boj o záchranu. Jistým vítězem ligu je už nyní tým Šika.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.