Solvina prekvapila, vydrží jej to?

Do tohto zápasu nastupovala Solvina s jediným náhradníkom, ktorý na zápas dorazil až v druhej časti prvého polčasu. Na druhej strane papierovámu favoritovi z Wistronu chýbali niektoré opory jak v zadných radoch, tak aj na hrote útoku. Solvina od začiatku svojou typickou kombinačnou hrou bez úspešného zakončenia niekoľko krát zatlačila Wistron. Dvakrát sa nepresadil Gaucho sám proti brankárovi Wistronu. Prvý gól padol po pohľadnej akcii Solviny, keď kombináciu Čech-Badura-Čech doťukol Badura do prázdnej brány – 1:0. Ešte do polčasu Solvina zvýšila svoj náskok zásluhou prebudeného strelca Štefan-Dušan Gunára, ktorý odrazenú loptu poslal nekompromisne do šibenice. Polčasová prestávka sa niesla v znamení burcovania hráčov Wistronu a strachu Solviny z kontaktného gólu súpera. Po polčase to už bol koncert kombinácii hráčov Solviny, ale tiež niekolkých pohľadných akcii hráčov Wistronu. Solvina pridala ďalšie 4 góly do rozhodenej obrany súpera, niekoľko šancí zahodila. Badura si aj zásluhou premenej penalty pripísal hetrik. Na druhej strane Wistron niekoľko krát pohrozil z rýchlych protiútokov, kedy sa útočník, o ktorého obrana Solviny nejavila záujem, ocitol v samostatnom úniku na brankára Solviny. Ten si pripísal ďalšie čisté konto na svoj účet. Za zmienku a pochvalu stojí aj fakt, že hráči Wistronu napriek nepriaznivému stavu sa neznížili k zákerným zákrokom a zbytočným diskusiam a naďalej hrali férový, kombinačný futbal. Zápas druhého najhoršieho útoku a najlepšej obrany skončil nejak nelogicky 6:0.