Archiv pro měsíc: Červenec 2016

PS jde do čela

Vyrovnaný zápas rozhodla větší produktivita PS (Ondra Vencl hattrick). Souboj Kolář vs Vencl vyšel lépe pro leadra stavitelů, kerého podpořil letos poprvé Honza Havel. Pavel Kolář k brance přidal asistenci v podobě proměněné penalty po faulu na něj. Liga má … Celý příspěvek

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

PS Brno vs Fermat – středa 19:00

Po dohodě obou týmů došlo k přesunu utkání o první místo do divacky atraktivního času – zápas o čelo tabulky tak bude k vidění ve středu 27.7. od 19:00 – všichni fanoušci jsou vítáni.

Kolo plné překvapení

Druhý poločas soutěže začal překvapením. Jeden z favoritů soutěže (PS Brno) „jen“ remizoval s Turbem. Turbo vyrovnalo 2s před koncem zápasu, když přetavilo obrovský tlak v posledních 3 minutách. PS doplatilo na neproměňování breakových situací. Solvina zdolala Telefonisty. První gól byl po … Celý příspěvek

Jsme v poločase

Firemní liga malé kopané dorazila do své poloviny a tak je čas na krátké hodnocení, zotavení drobných šrámů a tvorby plánů pro druhou fázi bojů o pohár FFL. Po odstoupení Schucka bylo favoritem soutěže PS Brno, které je momentálně na … Celý příspěvek