Archiv pro měsíc: Srpen 2013

Závěrečná / velká oslava Schüca a potlesk rozhodčímu…

Čtvrtek 29.srpna, 18:00 a začíná Slavnostní ukončení FFL2013. Cimbálová muzika vyhrává a za zvuku ..“zelená je tráva, fotbal to je hra“.. přebírají všechny týmy diplomy a patřičné medaile za své výkony během celé sezóny. Milan Nejedlý není na pódiu sám … Celý příspěvek

Rubriky: Aktuality | 1 komentář

Individuální trofeje FFL 2013

Nejproduktivnější hráč….Michal Nos (SCHÜCO) Nejlepší střelec……………..Michal Nos (SCHÜCO) Nejlepší brankář…………..Luiz Gustavo Merenciano (Jedi) Nejlepší střelec z pozice brankáře….Milan Nejedlý (Turbo) Nejlepší cizinec………………Viliam Gdovec  (ACS) Sympaťák roku……………….Jaroslav Tesař (ACS) Nejlepší rozhodčí……………Pavel Marek  (nezávislý kandidát)

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Poslední prohrál s mistrem, ale se ctí / Milan Nejedlý získal další nulu

V posledním kole se potkal největší kandidát na poslední „flek“ ACS Parta s jistým mistrem ligy týmem Šika. Na hřišti se odehrál překvapivě vyrovnaný boj se spoustou šancí na obou stranách. Modří „šikanisté“ nedali zadarmo ani jeden míč a předváděli … Celý příspěvek

SCHÜCO opět deklasovalo Turbo

První poločas byl vyrovnaný, vedení se ujalo – Turbo, později Schüco srovnalo a do vedení se modří dostali gólem v poslední minutě 1. poločasu. Jak byl první poločas vyrovnaný, tak tohle se už ale nedá tvrdit o 2. poločase, kdy Schüco … Celý příspěvek

Krize ACS pokračuje / Bučko dal dva góly, ale na výhru nestačily

V zápase o poslední místo se utkala poslední ACS Parta s předposledním NetSuite. Prvních dvacet minut patřilo ACS, ale několik dobrých šancí gólem neskončilo i zásluhou výborného brankáře nováčka soutěže. V závěru první půle se ujala hned druhá střela NetSuite, … Celý příspěvek

Turbo přenechalo poslední místo ACS

Dnešní duely nebyly o titul, ale hrálo se o to, kdo bude držitelem „černého Petra FFL“. Turbo vyzvalo Solvinu a obstálo. Milan Nejedlý vychytal třetí nulu v řadě a Turbo bodovalo dokonce počtvrté za sebou. Vítězný gól dala německá akvizice … Celý příspěvek

Šiko míří za titulem

Středeční zápasy odstartoval duel nováčka a loňského mistra. Telefonisté našli nového tahouna – Wnklera, který se lepší zápas od zápasu a zastoupil tak chybějícího Ioannise. V obrane AT&T dominoval Francois Bruzzese. V dalším zápase zvládlo Šiko roli favorita i když  … Celý příspěvek