Archiv pro měsíc: Červen 2013

Poločas FFL, SCHÜCO nahoře, Turbo dole

Včerejší výhry 2:1 posunuly Aero a Jedi do horních pater tabulky a zároveň uzavřeli první polovinu letošního ročníku. Jaká je situace na frontě? Na špici je SCHÜCO, které zatím neprohrálo a body ztratilo jen za dvě remízy. Celkové skóre 21:6 hovoří … Celý příspěvek

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Druhá ztráta Šika a první výhra pro nováčka

Začneme včerejšími zápasy. Tropické počasí provázelo nejdříve derby Solvina – ACS. Střelec Tesař poslal ACS do vedení hned v úvodu velmi prestižního zápasu. Solvina srovnala ještě v první půli po penaltě Baďury, střelec si sám vybojoval faul. Vyrovnání Solvinu nakoplo a režírovala … Celý příspěvek

7 kulí jak v Sarajevu / Šiko 7:0 Turbo

Včera stačil každému týmu k výhře jediný gól. Dnes padlo hned v prvním zápase sedm branek a všechny do branky Milana Nejedlého (Turbo), který ovšem podal dobrý výkon. Modrá vlna zaplavila postupně celé hřiště a nedala Turbu šanci. I když zpočátku … Celý příspěvek

Dnes 2 x 1:0 = výhra Solviny i ACS

Minimální fotbalová výhra je 1:0 a ta se dnes konala hned dvakrát. Jeden gól za tři body vstřelil nejdříve Jarda Tesař, nová posila ACS Party a stalo se tak cca 6 minut před koncem zápasu ve kterém mělo ACS herní … Celý příspěvek

SCHÜCO poprvé ztratilo / SCHÜCO 2:2 Jedi / Aero 3:1 NetSuite

Dnešní program zahájil souboj dvojnásobného mistra (AERO) a nováčka z Vaňkovky (NetSuite). Překvapení se nekonalo a letecký nováček v poli (brankář) David Brotan (2+1) ve spolupráci Jiřím Vojtíškem (1+1) zařídili výhru nad nováčkem FFL pro tým, kteý byl loni „až“ druhý… … Celý příspěvek

Čech + Baďura = 6 gólů / SOL 7:2 Turbo

Zbožínek (Turbo) dal první gól zápasu už v 10-té vteřině a asi netušil, že to je začátek debaklu. Solvina se nelekla katastrofického začátku a dvojice Čech-Baďura vystřílela první letošní výhru pro růžový tým. Oba dali hattrick a to se jen … Celý příspěvek