Archiv pro měsíc: Červenec 2012

PAT = remíza (dnes 3 x)

Dnes je den remíz. Nikdo dnes neprohrál, nikdo dnes nevyhrál, všichni mají bod :-). Idealní rovnováha i když spolu hrály týmy z různých konců tabulky. Turbo sice vedlo v poločase po  gólu letos „hustého“ Houště, ale chlapci z Wistronu zavzpomínali … Celý příspěvek

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

12.kolo

Dvanáctku otevřeli letci a ACS Parta. Vyrovnaný zápas rozhodla střela z přímého kopu. Tomáš Langr se do toho opřel a nádhernou ránou „ohnul“ tyč a dal gól. V dalším utkání Pixmani dlouho vedli na Turbem, ale Turbo pohon, který jel … Celý příspěvek

Rubriky: Aktuality | 1 komentář

Přišel, viděl, zvítězil = Fauloval, vychytal nulu a vstřelil gól (Diego z ACS)

Schuco nastúpilo do zápasu so značne omladeným kádrom a s cieľom napraviť si reputáciu z prvého zápasu, kedy ťahalo s ACS Partou za poriadne kratký koniec. A začalo hneď svižne a prvé minúty požičalo loptu súperovi len výnimočne. Ich tlak trval asi do … Celý příspěvek

Solvina prekvapila, vydrží jej to?

Do tohto zápasu nastupovala Solvina s jediným náhradníkom, ktorý na zápas dorazil až v druhej časti prvého polčasu. Na druhej strane papierovámu favoritovi z Wistronu chýbali niektoré opory jak v zadných radoch, tak aj na hrote útoku. Solvina od začiatku … Celý příspěvek

Solvina dalo konečně gól, ale Jedi 2 a k tomu dostali 3 karty

Solvina začala vlažně, pak se rozehrála k dobrému výkonu a herně byla lepší, ale hraje se na góly a ty vstřelili rytíři Jedi 2, zatímco Solvina jen snížila na konečných 2:1. Rytíři hráli celkem důrazně a nafasovali kromě tří bodů … Celý příspěvek

Spain/IBM – Portugal/Pixmania 3:0

Tým IBM tvoří jen španělé, tým Pixmanie vede portugalský kapitán. Derby Španělsko-Portugalsko mělo jasného favorita, tým IBM potvrdil tuto roli a celkem snadno zdolal pixmany 3:0. Poslední gól padl z penalty.

Haló…, tady AT&T – lídr FFL

Čekám na signál, ten z nebe nepřichází a tak čekám dál…   Tak tohle si mohli říkat/zpívat telefonisté v první třetině soutěže. V její polovině se však ujali vedení a dnes potvrdili roli lídra v souboji o čelo ligy a … Celý příspěvek

Letci se nenachali šikanovat od nového ŠIKA

SCHÜCO posílilo. Což se projevilo už v kole devátém kdy „mlaďoši“ v týmu „starců“ deklasovali Turbo. První poločas nabídl dobrý fotbal, ale gól nepadl. Byla to radost sledovat lehkost Tomáše Langera a Tošovu zkušenost na straně jedné a kombinace nových … Celý příspěvek

Turbo-ACS – bez branek

Druhé kolo FFL 2012 otevřelo derby dvou týmů ze stáje Honeywell. Turbo versus ACS, tým z horních pater tabulky versus tým z podzemí FFL. V brance ostřílený Milan Nejedlý versus totální nováček Karel Kočárek. Lídr individuálních statistik Vít Houšť versus … Celý příspěvek

Poločas FFL 2012

V prvním červnovém týdnu si FFL užívá zaslouženého volna. Polovina soutěže je odehrána, jaká byla? Na špici se usadila silné trojka AT&T, Turbo a Wistron. V polovině soutěže se dá říct, že tato trojka tvoří nejvetší aspiranty na titul. S … Celý příspěvek