Archiv pro měsíc: Květen 2012

PIXMANIA získala svůj pvní bod ve FFL

Gratulujeme. Po sérii porážek o jedinný gól se podařilo nováčkovi z Pixmánie vybojovat historicky první bod v naší soutěži. Za remízu s lídrem soutěže 0:0. V dalším zápase Turbo potvrdilo letošní formu a odstřihlo telefonisty od signálu. 3:1, po dvou … Celý příspěvek

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

5.kolo

Na hrací kostce FFL se objevilo 5 puntíků – 5.kolo může začít. Zahájí ACS PARTA s Jedi Knights, souboj pětibodového a čtyřbodového týmu slibuje vyrovnanou partii. Následuje souboj Davida s Goliášem. Pixmani, kteří zatím čekají na svůj první bod vyzvou Fištróny, … Celý příspěvek

Telefonisté v čele FFL po výhře nad IBM

AT&T tým, neboli telefonisté FFL se dostali po čtvrtém kole do celkového vedení v lize. Pomohl jim k tomu zápas s počítačovým gigantem IBM ve kterém zvítězili 5:3 (poločas 4:1).  2 góly vsítili Silvin Sadvar a Jakub Gros a telefonísté se … Celý příspěvek

HWL derby skončilo smírem, ACS-Solvina 2:2

Asi nejprestižnější z honeywellských derby skončilo smírem. Zápas skončil 2:2. První gól vstřelila Solvina a její kanonýr Marek Čech za pomoci clonícího Kulhoša. Pak vyslal Michal Tlach Kamila „Kladivo“ Dese a ten fantastickou střelou srovnal. Následně Zbyňa Řezáč povodil obránce … Celý příspěvek

Třetí výhra 1:0, aneb Jedi porazilo Schueco

Po celý zápas aktivnejší rytíři výhru vydřeli poměrně šťastnou trefou, kdy si po autu Kohouta zaběhnul za obranu Chytlik, jeho hlavička se k němu vrátila  a pak již neomylně propálil dneska velmi spolehlivého gólmana Schueca. Šiko mohlo po pár minutách … Celý příspěvek

Aero letí vzhůru, Pixmani čekají na první body

Fotbalisté Aerospace, loňský a předloňský mistr si na dnešní zápas také oblékli novou sadu dresů, alespoň Ti, kteří je zatím neměli. Tým letců zdolal nováčka z Pixmánie 1:0 a odsoudil tak pixmany k dalšímu čekání na první body. Výhru letcům … Celý příspěvek

Wistron jde do čela po gólu z penalty, Turbo – Wistron 0:1

Tým Turba se dnes představil ve zbrusu nových dresech. Dresy byly opravdu krásné, ale jejich křest trochu kalí prohra s Fištrónem. Vyrované utkání rozhodla penalta 10 minut před koncem. Wistron jde do čela ligy, ale turbaři zase získali obdiv fanynek … Celý příspěvek

4.kolo = návrat rozhodčího Pavla Marka

V 5.kole FFL se dočkáme velkého comebacku. Pavel Marek, sudí, který loni odpískal všechna utkání naší soutěže se vrací! V zimě prodělal operaci, odhodil berle, začal chodit a teď začne chodit i pískat FFL. Pavel, welcome back. Pevně věřím, že … Celý příspěvek

Solvina – Šiko 3:0, Wistron porazil IBM

V brance   Schueca  se dnes překvapivě neobjevil  Zdeňek Vilím, ale neznámý náhradník s číslem 1. Modří obranáři se vrátili ke své defenzívě a tak Solvina diktovala tempo. V pvním poločase stojí za zmínku ťukes Jardy Kulhánka se skladníkem Zbyňou, … Celý příspěvek

Turbo jde do čela, Letce přibrzdil Jožo Sakson, AT&T zdolalo Jedi

Vyrovnané utkání a vyrovnaný výsledek přineslo jedno z mnoha honeywellských derby, tentokrát ACS-Aero. Poločas 0:0. Aero vedlo po gólu Ladi Mahdala, kdy obral u postraní čáry o míč Otu a skóroval po zemi k bližší tyči. Závěrečnou remízu zajistil minutu … Celý příspěvek