Archiv pro měsíc: Duben 2012

Václav Klajsner (šiko) – „50“ – vše nejlepší

V sobotu oslavil významné jubileum, hráč, vedoucí týmu Schueco a šéf sportu ve Slatině – Vašek Klajsner Vedení FFL přeje vše nejlepší, pevné zdraví  a hodně fotbalové radosti a uběhnutých maratónů v druhé půlce života. Vašek zaběhl v týdnu maratón … Celý příspěvek

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

1.FC Solvina – Jedi Knights 2:1, Pixmania – IBM 0:2

1.FC Solvina – Jedi Knights Začátek zápasu byl opatrný z obou stran, s evidentní snahou neinkasovat. Obrany obou týmů byly koncentrované, záložníci se poctivě vraceli, takže veškeré pokusy o průnik k brance soupeře končily již v zárodku. Druhý poločas se … Celý příspěvek

hokej: SPUTNIK je mistrem BHHL!!

Ve středu se představí 3 nováčci! …a letošní Solvina.

Ve středu se dohraje první kolo FFL 2012. Od 18:00 se představí letošní Solvina proti jednomu z nováčků – Jedi Nights. O Solvině se ví, že v zimním období trénovala v hale s futsalovým míčem. Uvidíme jestli změna „lopty“ na umělé … Celý příspěvek

Schueco – Aero 1:4, AT&T – Wistron 1:1

Obhájci titulu ze světa Aerospace potvrdili roli favorita a zničili jindy osvědčenou defenzívu Šika. Václav Klajsner má o čem přemýšlet, i když je jasné, že honit Tomáše Langra nebude lehké pro žádný tým. Nejlepší fotbalista loňské sezóny dal 2 góly … Celý příspěvek

FFL 2012 začala – výhrou Turba nad ACS 4:1

Po dlouhé zimě se dnes rozjela Firemní Fotbalová Liga 2012. V úvodním duelu nastoupily 2 týmy ze stáje Honeywell. Turbo deklasovalo ACS 4:1 (poločas 2:1). První gól nabídl gólman ACS špatnou rozehrávkou. Střela do prázdné branky ACS byla úvodní trefou … Celý příspěvek

3 – 2 – 1 …začínáme – v úterý 24.4. v 17:00

V úterý od 17:00 se rozjede další závod o krásný pohár FFL.  Úvodní utkání obstará honeywellské derby Turbo – ACS Parta. Je objednané hezké počasí, tak se přijďte podívat. Kompletní rozlosování mají vedoucí týmů a během víkendu by se mělo … Celý příspěvek

FFL 2012 = 10 TÝMŮ

Již koncem dubna se opět roztočí kolotoč zvaný Firemní fotbalová liga. Co nového přinese? Jednak rekordní počet týmů. 10. (nultý ročník hrálo 6 a 1.ročník 8 mančaftů). Vzhledem k tomu, že ligu opustil loňský nováček – IFE vítáme v roce … Celý příspěvek