Archiv pro měsíc: Říjen 2011

Nastal čas zimních sportů, aneb konec FFL 2011 v Čechách

V úterý 25.října bylo sychravo a nevlídno. Hraje se poslední kolo ef ef el 2011. Hráči kteří postávali za postránní čarou jsou zabalení do bund a jeden hráč Šika do bílého pláště. Fanynky mají zimní bundy a i tak poskakují … Celý příspěvek

Rubriky: Aktuality | 1 komentář

Interview – Horst Mindt (1.FC Solvina)

K jednomu z posledních letošních rozhovorů přijal pozvání Horst Mindt, ředitel výrovního závodu brněnského Honywellu. Dalo by se říct, že Horst je přímým nadřízeným vedoucího týmu 1.FC Solvina. Naši reportéři ho zahlédli na super-prestižním zápase ASC-Solvina a neodolali příležitosti zjistit … Celý příspěvek

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Je dobojované….

…jak občas říkala komentátorská legenda, Karol Polák, je dobojované… A nebylo to na Tehelnom poli, ale na hříšti ve Slatině na Jihomoravském náměstí, na poli s umělou trávou 4-té generace. V poslední minutě vstřelil za tmy a sychravého počasí Václav … Celý příspěvek

Gaucho se rozloučil jako gólman

Operation Manager, Michal Bučko, E366006, zakladatel a vůdce týmu 1.FC Solvina nastoupil pravděpodobně k poslednímu zápasu za svůj růžový klub. Překvapivě na postu brankáře. A ještě překvapivěji vychytal vítězství a dokonce dal i gól… ano gól.

14.kolo – poslední šťouch letošní sezóny

AT&T alias telefonisté se rozloučí s letošní sezónou s týmem kanonýrů IFE. Nebude to lehký zápas a telefonisté budou potřebovat hodně dobré pokrytí signálu po celém hřišti. IFE má formu a stříbrná pozice vyjadřuje kvalitu tohoto týmu. AT&T hrají o … Celý příspěvek

Interview – Pavel Marek (rozhodčí FFL 2011)

Pavel Marek začal letos pískat FFL, nejdřív na zkoušku, ale osvědčil se a nakonec to vypadá, že odpíská všech 56 zápasu letošního ročníku. Do tohoto magického čísla mu chybí jen poslední kolo, pouhé 4 zápasy příští týden. Neuvěřitelné, že jedinný … Celý příspěvek

Letci přistáli na vrcholu FFL, ACS vs Wistron = tradiční přestřelka

Zápas ACS s Fištrónem je téměř zárukou fotbalové přestřelky. Obrany mají tradičně v tomto duelu volnější režim a síť se vlní častěji než v jakémkoliv jiném zápase. A to na obou stranách hřiště. Sestava partičky z ACS se rodila těžko, … Celý příspěvek

Solvina dostala 5 banánů, Turbo se odrazilo ode dna

Vzhledem k tomu, že se tu máme podzim a jak známo nedostatek vitamínů může vést k častým chřipkám a nachlazením a zároveň   si hráči IFE chtěli napravit svoji pošramocenou pověst, nějakou předvánoční charitou nadělili Solvině 5 banánů. Kluci z … Celý příspěvek

13-ka, (ne)šťastná?

1.FC Solvina a  IFE jsou týmy, které zahájí 13.kolo. V pondělí od 16:00. AT&T a Turbo převezmou (ne)šťastnou štafetu hned po nich. V prvním souboji půjde „jen“ o udržení stříbrné, respektive bramborové pozice. V duelu telefonistů s Turbem se utkají … Celý příspěvek

Telefonisti se chytli, ACS a Turbo budou hrát o černého Petra

AT&T začalo velmi aktivně a brzy vedlo 2:0. Pak snížil Petr Maliňák z ACS, ale telefonisté bleskově reagovali 3:1. Ještě před koncem poločasu se trefil Tomáš Pečiva a snížil na 3:2. Ve duhé půli ACS Parta tlačila, nastřelila tyč, Willko … Celý příspěvek