Archiv autora: Pawell

Vítězem FFL 2017 je PS Brno, stříbro má Fermat, bronz Jaguars a brambory pro Solvinu

Velké finále ovládlo zkušeným výkonem PS Brno. Zápas vynikající úrovně a hodně vyrovnané první půle nakonec skončil 3:0. PS prokázalo kvalitu a Fermat rozhodně nezklamal. Výsledek je výrazný, ale zápas byl dlouho vyrovnaný. Bronz ubojovali Jaguars, když přehráli Solvinu 2:0. … Celý příspěvek

Rubriky: Aktuality | Napsat komentář

Finale a zápas o 3.misto bude ve čtvrtek 31.8.2017

Zápas o 3.místo od 17:00 Solvina vs jaguars. Finále od 18:00 mezi tymy PS Brno a Fermat. Srdecne zveme vsechny fanousky!

FFL 2017 – 3 kola jsou za námi

Firemní liga se nám pomale dostala do 3.kola a tak se začínají rýsovat ambice jednotlivých týmů. Tabulka se rozdělila na 2 poloviny. Na špici vidíme favority PS a Fermat, které doplňuje Jaguars a v dolní části se perou tří týmy … Celý příspěvek

FFL 2017 začíná ve čtvrtek 25.května

FFL 2017 začíná ve čtvrtek 25.května za účasti 6-ti týmů. Letos přivítáme jednoho nováčka – tým Jaguars. Jediným hracím dnem bude čtvrtek a všechny zápasy by měl odpískat Pavel Marek. Novinkou je, že po základní hrací části (každý s každým … Celý příspěvek

Individuální ocenění FFL 2016

Nejlepší střelec………… Ondřej Vencl (PS Brno) Nejleproduktivnější hráč………… Ondřej Vencl (PS Brno) Nejlepší obránce………… Luboš Pecka (Solvina) Cena za bojovnost.………… Martin Košulic (ACS) Nejlepší brankář………….Martin Klepsa (ACS) Osobnost ligy……………..Ondřej Vencl (PS Brno) Objev roku………………………..Karel Zicha (ACS) Gentleman ligy……………. Pavol Jenča … Celý příspěvek

Slavnostní ukončení sezóny – úterý 6.září

FFL 2016 bude slavnostně ukončena akcí v úterý 6.září. Vedoucí týmů byly informováni o detailech.

PS jde do čela

Vyrovnaný zápas rozhodla větší produktivita PS (Ondra Vencl hattrick). Souboj Kolář vs Vencl vyšel lépe pro leadra stavitelů, kerého podpořil letos poprvé Honza Havel. Pavel Kolář k brance přidal asistenci v podobě proměněné penalty po faulu na něj. Liga má … Celý příspěvek

PS Brno vs Fermat – středa 19:00

Po dohodě obou týmů došlo k přesunu utkání o první místo do divacky atraktivního času – zápas o čelo tabulky tak bude k vidění ve středu 27.7. od 19:00 – všichni fanoušci jsou vítáni.

Kolo plné překvapení

Druhý poločas soutěže začal překvapením. Jeden z favoritů soutěže (PS Brno) „jen“ remizoval s Turbem. Turbo vyrovnalo 2s před koncem zápasu, když přetavilo obrovský tlak v posledních 3 minutách. PS doplatilo na neproměňování breakových situací. Solvina zdolala Telefonisty. První gól byl po … Celý příspěvek

Jsme v poločase

Firemní liga malé kopané dorazila do své poloviny a tak je čas na krátké hodnocení, zotavení drobných šrámů a tvorby plánů pro druhou fázi bojů o pohár FFL. Po odstoupení Schucka bylo favoritem soutěže PS Brno, které je momentálně na … Celý příspěvek